Suņi vai kaķi?Aizraujoši fakti (3 video prikoli)

Suņi kļuva par mājas dzīvniekiem jau pirms 14000 gadu, kaķi – par  7000 gadu vēlāk. Suņi ir cēlušies no vilkiem, kas ieradās uz cilvēku apdzīvotām teritorijām, kaķi cēlās paši no sevis. Kaķiem ir labāka dzirde nekā suņiem. Savukārt, suņiem ir labāka oža. Suņi ir visēdāji, kaķi – plēsēji.

Kaķiem augšanai un izdzīvošanai ir nepieciešams taurīns un arahidonskābes, ko viņi saņem no gaļas. Šīs vielas tiek pievienotas arī kaķu barībai. Savukārt suņi spēj saražot dotās vielas patstāvīgi. Visgudrākās suņu šķirnes ir – dobermanis-pinčers, kollijs, zelta retrīvers, pūdelis, vācu aitu suns. Visiem kaķiem ir vidēja līmeņa intelekts, taču tas nav zemāks par piecu gudrāko suņu intelektu.

Britu zinātnieki, precīzāk, Bristoles Universitātes speciālisti apgalvo, ka kaķu īpašniekiem bieži vien ir augstākās izglītības kvalifikācijas (diplomi, grādi). Savukārt, Belfastas Karaliskās Universitātes zinātniskie pētījumi rāda, ka suņu īpašniekiem ir zemāks spiediens un holesterīna līmenis, viņi retāk slimo un, kopumā, viņu veselība ir stiprāka.

 

Galīgi garāmGarāmGandrīz labiLabsAmba (1 Nobalsots, vidējais: 5.00 no 5)
Loading ... Loading ...

Комментарии закрыты.