Esktrēmais pārgājiens: “Edge Walk” atrakcija, Toronto

Viena no interesantākajām ievērojamām vietām Kanādā ir CN Tower, televīzijas tornis, kuru katru gadu apmeklē ap diviem miljoniem cilvēku. CN Tower ir rietumu puslodes augstākā konstrukcija. Bez šaubām, šis tornis ir atpazīstamākais Toronto pilsētas simbols, un tas ir viens no pasaules arhitektūras brīnumiem.

skatu tornis fotogrāfija

Torņa augstums ir 553,33 metri, un no dažādiem ēkas skatu laukumiem ir iepējams apskatīt apbrīnojamus pilsētas skatus, ieskaitot ainu uz  Ontario ezeru.

skatu tornis fotogrāfija

Ēkā, 351 metra augstumā, atrodas rotējošais restorāns, kurā var baudīt gardāko maltīti, vērojot apkārtni. 2011. gadā CN Tower televīzijas tornī tika atvērta slavenā atrakcija “EdgeWalk”, kas piesaista simtiem ekstrēmistu no visas pasaules. Savukārt, vietējie jaunlaulātie dotajā atrakcijā “Edge Walk” rīko savas kāzu fotosesijas.

skatu tornis fotogrāfija

Iedomājieties, pastaiga pa šauru, riņķveidīgu 1,5 metru platu celiņu bez barjerām un jebkādiem norobežojumiem, 356 metru augstumā. Faktiski, skatu tornis ir karnīzs, kas aplenc torni, un vienīgais, kas notur atrakcijas dalībniekus, ir drošības troses.

skatu tornis fotogrāfija

Pēc atrakcijas noteikumiem  uz skatu laukuma vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk kā 6 cilvēki.
Sākumā troses tiek nostiprinātas un pārbaudītas, tad tiek veikta drošības instruktāža, un tikai pēc visa izpildītā dalībnieki var sākt baudīt atrakciju.

skatu tornis fotogrāfija

Dalībnieki var pastaigāties pa laukumu, pienākt pie malas, noliekties atpakaļ krītot, taču īstenībā aizturoties aiz trosēm. Šīs darbības, kas notiek grandiozi lielā augstumā, drīkst ilgt ap 30 minūtēm.

skatu tornis fotogrāfija

Atrakcijas izmaksas ir 175 CAD (Kanādas dolāri). Šajās izmaksās tiek iekļautas fotogrāfijas un video.

skatu tornis fotogrāfija

Atrakcija darbojas pastāvīgi, izņēmums ir tikai stipras vētras un vēja brāzmas.

skatu tornis fotogrāfija

Galīgi garāmGarāmGandrīz labiLabsAmba (1 Nobalsots, vidējais: 5.00 no 5)
Loading ... Loading ...

Комментарии закрыты.