Neparastākie pārdošanas objekti eBay aukcionā

Viens Brazīlijas iedzīvotājs interneta aukcionā centās pārdot …savu sievu. Ar šo darījumu viņs vēlējās  nopelnīt 55 dolārus. Protams, vietējās valstis bija pret šāda aukciona pavērsienu un lots tika slēgts.

ebay logotipa fotogrāfijaViens amerikānietis izlika pārdošanai savus zābakus, un aprakstā tika norādīts, ka tie nes veiksmi to īpašniekam. Arī cena bija diezgan interesenta – 888,88 dolāri. Autors rakstīja, ka zābaki ir kļuvuši par viņa talismanu, jo tajos viņš uzvarēja āra sacīkstēs, nopelnīja lielu naudu, pārdodot dažādas mantas. Rodas jautājums, kāpēc tad viņš nolēma tos pārdot? Uz ko viņš sniedza saturīgu atbildi, ka viņam vienam šīs veiksmes esot pārāk daudz.
Amerikānietis ielika izsolē vecu, putekļainu burku, apgalvojot, ka tajā atrodas spoks un, ka viņš vēlas atbrīvoties no šāda veida bagātības, tā kā spoks viņu biedē. Šī informācija par neparastu aukciona lotu nonāca dažādu pasaules nostūru ziņu portālos, un, galu galā, burka tika pārdota par 50 000 ASV dolāriem.
Pats dārgākais lots eBay aukcionā izmaksāja 85 miljonus dolāru. Tas tika ievietots aukcionā 2006. gadā.  Dotais lots bija jahta,ko izstrādāja dizaineris Franks Malders. Uz jahtas atradās ne tikai garāža helikopteram, bet arī cits nepieciešamais miljarderim.
Izsolē tika ielikta arī Eiropas valsts – Beļģija. Beļģijas skolotājs, Gerrits Siks, kļuva par personu, kam ienāca prātā doma izlikt šādu lotu. Protams, ir skaidrs, ka valsts pārdošana nav iespējama, taču piedāvājumā tika ieinteresēti daži cilvēki, jo cena par to sasniedza 10 miljonus EUR. Vīrietis izlika šādu lotu aukcionā kā protestu “pret politisko krīzi”.
2007. gadā eBay aukcionā tika pārdots rakešu palaišanas  bunkurs. Tas atrodas ASV, Larsenā, Vašingtonas  štatā, aviācijas Gaisa Spēku bāzē. Bunkurs izvietots uz 57 akrus lielas teritorijas, kur atrodas 16 ēkas, kas tiek savienotas savā starpā ar tuneļu palīdzību. Pats interesantākais, ka šis darījums ir likumīgi tiesīgs. Lots tika iegūts par 1,5 miljoniem ASV dolāru.

Galīgi garāmGarāmGandrīz labiLabsAmba (8 Nobalsots, vidējais: 5.00 no 5)
Loading ... Loading ...

Комментарии закрыты.