Smaržas

Smaržu fotogrāfijaASV vēsturē bija tāds gadījums, kad tika izlaista avīze, kurā reklāma smaržoja pēc ceptas vistas. Kiosku pārdevēji atteicās to pārdot. Izrādījās, ka atteikuma iemesls bija saistīts ar to, ka preses pārdošanas vietās sakopojās neskaitāms dzīvnieku skaits.
Kā smaržo mēness putekļi? Uz šo jautājumu atbildēja kosmonauti. Pārnākot no mēness uz kuģi, tiek tīrīti skafandri, taču, vienalga, neliels mēness putekļu daudzums joprojām uz tiem paliek. Tie smaržo pēc šaujampulvera.
Polijā atrodas vismierīgākais ciems Verhoviska. Apmeklējot šo apdzīvoto vietu, var izjust specifisku smaržu. Šo faktu var pamatot ar to, ka ciema iedzīvotāju pamata nodarbe ir balderiāna audzēšana. Konflikti, kautiņi un sirds slimības Verhovisā jau sen nav redzētas.
Mērkaptāns – ķīmiska viela ar nepatīkamu smaku, ko var pielīdzināt kanalizācijas, sapuvušu ķiploku un kāpostu maisījuma smakai. Izrādās, ka šo elementu pievieno gāzei, tā kā tai nav absolūti nekādas smaržas un bez mērkaptāna tās izplūdi nevar sajust.

Galīgi garāmGarāmGandrīz labiLabsAmba (3 Nobalsots, vidējais: 5.00 no 5)
Loading ... Loading ...

Комментарии закрыты.