Brīnumiem pārpilni notikumi

kazas

Argentīnas tiesnesis, reģistrējot laulību, kļūdaini apprecināja līgavu ar liecinieku. Dzimtsarakstu nodaļas darbiniece kļūdījās, jo sajauca dokumentus. Kad valsts aģentūras darbiniece saprata savu kļūdu, viņa paziņoja par to līgavai. Pēc dažām minūtēm pēc notikušā, situācija bija izlabota. Atbilstoši pilnvarots tiesnesis anulēja liecinieka dokumentus, un tagad viņam būs jāizņem jauni. Pie tam civilaktu dati par līgavu un “līgavaini” tika uzrakstīti precīzi. Kas tad īsti notika ar liecinieka dokumentiem?

Vidusskolas skolotājs uz neilgu laiku kļuva par miljardēru. Banka nejauši pārskaitīja uz viņa kontu 10 miljardus dolāru. Parižats Saha teica, ka viņš ieraudzīja šo milzīgo naudas summu savā kontā, kad pārbaudīja savu bilanci ar online banking sistēmas palīdzību. Skolotājs uzreiz piezvanīja uz banku un pastāstīja par notikumu viņu bankas kontā, un norādīja uz kļūdu. Finanšu iestādē apstiprināja versiju, taču par apstākļiem kā miljardi pie viņa nokļuva, tiek noklusēts.  Parižata Saha darba alga ir ekvivalenta 200 ASV dollāriem.

pic_1358311022

 

Ķīnas kareivji nospēlēja “karsto kartupeli” ar granātu. Videoklips, kas demonstrē bīstamu treniņu, strauji palielina skatītāju skaitu internetā, bet lietotāji atstāj simtiem sajūsminātu komentāru. Ierakstā seši kareivji pēc kārtas nodod viens otram dūmojošo munīciju, skaitot laiku. Beidzot, kad “kartupelis” iziet pilnu apli, viens no kareivjiem iemet granātu bedrē. Pēc tā viņi viens pēc otra izveido lielāku distanci ap bedri, un pēc momenta nogrand skaļš sprādziens. Spēles laikā neviens nav cietis.

Galīgi garāmGarāmGandrīz labiLabsAmba (Nobalsot)
Loading ... Loading ...

Комментарии закрыты.